Zerwij z nałogiem już dziś!
Zadzwoń: +48 784 441 285



Wszywka alkoholowa Stęszew - Drogi Mieszkańcu Stęszewa!

Witaj na stronie internetowej mojego gabinetu. Skoro tu trafiłeś, to zapewne wpisałeś w wyszukiwarkę hasło „Stęszew Esperal cena”, „wszywka alkoholowa Stęszew” lub podobne. Interesuje Cię zabieg wszycia Esperalu i to, czy można wykonać go w Twoim mieście? Bez względu na to, czy szukasz pomocy dla bliskiej Ci osoby, czy sam zmagasz się z problemem alkoholowym, dobrze trafiłeś. Zajmuję się profesjonalnie leczeniem alkoholizmu i oferuję swoim Pacjentom tzw. zaszycie alkoholowe, czyli podskórną implantację Disulfiramu – preparatu, który wywołuje awersję do trunków i ułatwia walkę z nałogiem. Jeśli przejrzysz moją stronę, by dowiedzieć się, jak skontaktować się ze mną, być może zaskoczy Cię fakt, że nie działam w Stęszewie, lecz w odległym o 20 minut drogi Puszczykowie. Kieruję swoją ofertę do mieszkańców Stęszewa, ponieważ lata mojej praktyki wskazują na to, że wszywka jest dla alkoholika krępującym tematem. Jeśli chcesz uniknąć ryzyka, że o Twojej wizycie w ośrodku leczenia alkoholizmu dowiedzą się sąsiedzi, wybierz gabinet w innej miejscowości!

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Czego możesz się spodziewać w moim gabinecie? Przede wszystkim pragnę Cię zapewnić, że trafisz w dobre ręce. Na rynku ofert wszycia Esperalu (a właściwie Disulfiramu – Esperal to dawna, choć lepiej znana nazwa tego preparatu) działa, niestety, wiele nieuczciwych osób. Łatwiej bowiem „sprzedać” zły produkt Pacjentom, którymi kierują silne emocje – stres związany z trudną decyzją o podjęciu leczenia, chęć zachowania dyskrecji za wszelką cenę itd. W efekcie zdarza się, że implantację Esperalu wykonują osoby bez odpowiedniego przygotowania. Niekiedy też można spotkać się z ofertą „zastrzyku alkoholowego”, który w cudowny sposób leczy z nałogu, a w praktyce jego ewentualna skuteczność to efekt placebo. W moim gabinecie w Puszczykowie korzystam wyłącznie z legalnego w UE środka o potwierdzonej skuteczności, jakim jest Disulfiram. Posiadam przy tym niezbędne umiejętności i doświadczenie – jestem lekarzem chirurgiem pracującym w jednym z poznańskich szpitali.

Wszywka alkoholowa dla mieszkańców Stęszewa w Puszczykowie

Zabieg wszycia Esperalu poprzedzam konsultacją, podczas której objaśniam działanie tego preparatu i przeprowadzam wywiad lekarski. Nim przystąpię do zabiegu, muszę wykluczyć ewentualne przeciwwskazania medyczne – jednym z kluczowych jest obecność alkoholu w organizmie Pacjenta, która może stać się przyczyną niebezpiecznych powikłań. Z tego powodu przez co najmniej 48 godzin przed zabiegiem należy utrzymać całkowitą abstynencję. Osobom, które mają z tym trudność, zalecam detoks alkoholowy, który znosi fizyczne objawy uzależnienia.

Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań do zabiegu, mogę wykonać go od razu. Jest on krótki i bezbolesny (w znieczuleniu miejscowym). Polega na wykonaniu niewielkiego nacięcia (zwykle nad pośladkiem) i umieszczeniu głęboko pod skórą odpowiedniej dawki Disulfiramu. Dzięki temu lek stopniowo uwalnia się do krwioobiegu i działa przez wiele miesięcy. Ranę pozabiegową zaszywam szwami wchłanialnymi – kolejna wizyta u mnie nie jest konieczna. Zapraszam za około 8 miesięcy, jeśli Pacjent chce kontynuować terapię.

Czy „zaszycie” to skuteczny sposób leczenia alkoholizmu?

Mam nadzieję, że przekonałem Cię co do bezpieczeństwa oferowanego przeze mnie zabiegu wszycia Esperalu. Być może zastanawiasz się jeszcze nad jego efektywnością. Mogę Ci zagwarantować, że Disulfiram skutecznie odbiera ochotę na alkohol. Spożywanie trunków podczas leczenia Esperalem wywołuje szereg nieprzyjemnych objawów, m.in. bóle głowy, nudności, skoki ciśnienia, duszność czy stany lękowe. Może okazać się nawet śmiertelnie niebezpieczne. Dzięki temu picie przestaje być przyjemnością, która pozwala zapomnieć o codziennych troskach. Łatwiej więc szukać alternatywnych sposobów radzenia sobie z nimi. „Zaszycie” alkoholowe ułatwia utrzymanie abstynencji – a to najważniejszy krok w walce z nałogiem. Tylko będąc trzeźwym, można podejmować świadome, dobre decyzje – np. rozpocząć terapię, dzięki której łatwiej jest rozwiązać życiowe problemy, które wcześniej skłaniały do sięgania po alkohol.

Masz dość? Pragniesz rzucić nałóg alkoholowy?
Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia?


Zapraszam do kontaktu! Jestem, by Tobie pomóc.

+48 784 441 285