Zerwij z nałogiem już dziś!
Zadzwoń: +48 784 441 285Wszywka alkoholowa Mosina - Drogi Mieszkańcu Mosiny

Miło mi powitać Cię na stronie internetowej mojego gabinetu. Z pewnością trafiłeś tutaj, wpisując w wyszukiwarkę frazę wszywka alkoholowa Mosina. A może „Mosina zastrzyk dla alkoholika”. Tak czy owak, szukasz w swoim mieście miejsca, w którym możesz uwolnić się od problemu z alkoholem albo dopomóc w tym bliskiej Ci osobie. Być może zorientowałeś się już, że zabieg wszycia Esperalu wykonuję nie w Mosinie, lecz po sąsiedzku, w Puszczykowie. To nie przypadek. Zadbałem o to, by trafiła do Ciebie moja oferta, ponieważ wiem z doświadczenia, że wiele osób wycofuje się z takiej decyzji, jaką i Ty właśnie podjąłeś, z prozaicznej przyczyny – w obawie, że poznają ją krewni czy sąsiedzi. Na tym etapie walki z nałogiem wiele osób chce zachować dyskrecję. Tymczasem w niewielkiej Mosinie nie tak łatwo o całkowitą anonimowość. Z pewnością poczujesz się bezpieczniej u specjalisty, który przyjmuje w sąsiedniej miejscowości.


Czym jest wszywka dla alkoholika?

Czy wiesz, w jaki sposób działa Esperal? A właściwieDisulfiram Esperal to stara, choć lepiej znana nazwa tego preparatu. W świadomości społecznej zapisał się jako „wszywka alkoholowa” albo „zastrzyk antyalkoholowy”. To drugie określenie jest zdecydowanie bliższe faktom. Nie istnieje bowiem zastrzyk dla alkoholika, który w prosty sposób wyleczyłby go z nałogu. Disulfiram zaś to lek w postaci tabletek, ale nie do połykania, lecz implementowany głęboko pod skórę. Tam uwalnia się stopniowo do krwioobiegu przez około 8-12 miesięcy. Jest całkowicie obojętny dla organizmu, o ile Pacjent nie napije się alkoholu. Nawet niewielka jego ilość wywołuje bardzo nieprzyjemne objawy (takie, jakie towarzyszą mocnemu kacowi), a nawet może być śmiertelnie niebezpieczna. W związku z tym zaszycie alkoholowe skutecznie zniechęca do sięgania po trunki. Pacjent zyskuje silną motywację do utrzymania abstynencji, a to pierwszy i nieodzowny krok w walce z nałogiem.

Młode osoby uwikłane w alkoholizm i nałóg alkoholowy

Wszywka alkoholowa dla mieszkańców Mosiny w Puszczykowie

Co mogę zaoferować Ci w swoim gabinecie, oprócz pełniej dyskrecji? Przede wszystkim najwyższy standard obsługi. Jestem lekarzem specjalizującym się w chirurgii ortopedycznej. Na co dzień pracuję w jednym z poznańskich szpitali. W ramach prywatnej praktyki przeprowadzam zabiegi wszycia Esperalu. Jest to procedura małoinwazyjna i bezbolesna (w znieczuleniu miejscowym). Wykonuję niewielkie nacięcie (zwykle w okolicy pośladka, czyli w miejscu niewidocznym dla osób postronnych) w skórze i umieszczam odpowiednią dawkę preparatu w warstwie podpowięziowej. Nie licząc czasu, który przeznaczam na wywiad lekarski, zabieg trwa 30 minut. Pacjent może od razu wrócić po nim do domu i nie potrzebuje żadnego okresu rekonwalescencji. Nie musi też ponownie pojawiać się w gabinecie, ponieważ stosuję szwy wchłanialne. Możemy spotkać się znów za 8-12 miesięcy, jeśli uzna, że zaszycie alkoholowe nadal jest mu potrzebne. Aktualna cena Esperalu i całego zabiegu znajduje się w cenniku na odpowiedniej podstronie.

Młode osoby uwikłane w alkoholizm i nałóg alkoholowy

Co jeszcze musisz wiedzieć o zaszyciu alkoholowym?

Zabieg wszycia Esperalu jest bezpieczny i skuteczny, o ile Pacjent od co najmniej 48 godzin nie spożywał alkoholu. Zdaję sobie sprawę, że utrzymanie abstynencji przez taki czas może być trudne dla osoby uzależnionej. Dlatego zainteresowanym leczeniem Disulfiramem zalecamdetoks alkoholowy przed wizytą w moim gabinecie. Jest to procedura kojarząca się z pobytem w szpitalu, co często zniechęca Pacjentów, którym zależy na pełnej dyskrecji. Bez obaw, odtrucie można przeprowadzić ambulatoryjnie, a nawet w domowych warunkach. Dzięki detoksykacji ustępują przykre, somatyczne objawy zespołu abstynencyjnego. Działanie Disulfiramu pozwala powstrzymać się od sięgnięcia po alkohol. Czy to oznacza wyleczenie z nałogu? Niezupełnie. Zaszycie alkoholowe jest bardzo pomocnym narzędziem w walce z chorobą, ale często należy uzupełnić je o psychoterapię. Alkoholizm to bowiem przede wszystkim choroba duszy. Podpowiem Ci, jak dalej pokierować leczeniem, podczas naszego spotkania! Zapraszam do kontaktu

Masz dość? Pragniesz rzucić nałóg alkoholowy?
Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia?


Zapraszam do kontaktu! Jestem, by Tobie pomóc.

+48 784 441 285