Zerwij z nałogiem już dziś!
Zadzwoń: +48 784 441 285Wszywka alkoholowa dla mieszkańców Grodziska Wielkopolskiego

Skoro trafiłeś tutaj, to zapewne dlatego, że interesują Cię takie kwestie, jak cena Esperalu czy detoks alkoholowy. Być może chcesz rozwiązać własny problem, ale niewykluczone, że szukasz wsparcia dla bliskiej Ci osoby. Prawdopodobnie wyszukiwarka podpowiedziała Ci tę stronę, kiedy wpisałeś frazę „wszywka alkoholowa Grodzisk Wielkopolski” lub podobną. I jeśli podzielasz sposób myślenia większości osób, które znalazły się w twojej sytuacji, za chwilę dojedziesz do wniosku, że wpadłeś na kiepski pomysł… Nie, nie! Nie w kwestii samego podjęcia leczenia! Jeśli szukasz pomocy, to zapewne masz za sobą wiele dni przemyśleń na ten temat i właśnie podjąłeś bardzo dobrą decyzję. Niezależnie jednak od tego, czy chcesz zmienić swoje życie, czy pomóc bliskiej osobie, zdasz sobie sprawę, że Grodzisk Wielkopolski to nie najlepsze miejsce na zaszycie. Bo jak zachować pełną dyskrecję w tak niedużej miejscowości? Nie rezygnuj pochopnie. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość!


Zabieg wszycia Esperalu (disulfiramu) dla mieszkańców Grodziska Wielkopolskiego w Puszczykowie

Znając obiekcje większości moich Pacjentów, zadbałem o to, byś znalazł moją ofertę w odpowiedzi na zapytanie skierowane do wyszukiwarki. Mój gabinet nie mieści się w Grodzisku Wielkopolskim – zabieg wszycia Esperalu wykonuję w położonym 40 km od Twojego miejsca zamieszkania Puszczykowie. To na tyle daleko, by uniknąć ciekawskich pytań sąsiadów, a zarazem dość blisko, by nie wykosztować się na bilet czy paliwo, ani nie stracić czasu w korkach na poznańskiej obwodnicy. Zastanawiasz się, kim jestem, skoro działam w miasteczku mniejszym niż Grodzisk Wielkopolski? Wszywka alkoholowa to mój wkład w walkę z alkoholizmem, którry uważam za jedną z najpoważniejszych chorób cywilizacyjnych naszych czasów. Jestem dyplomowanym lekarzem i na co dzień pracuję jako chirurg w szpitalu w Poznaniu. Na miejsce swojej prywatnej praktyki wybrałem Puszczykowo właśnie ze względu na komfort, jaki w tej lokalizacji mogę zapewnić Pacjentom z całego województwa.

Czym jest Esperal i na czym polega zaszycie alkoholowe?

Być może wiesz już, jak działa Disulfiram i że nie istnieje coś takiego jak zastrzyk antyalkoholowy. Jeśli nie, pozwól, że opowiem Ci w kilku zdaniach, czego spodziewać się w moim gabinecie. Disulfiram to preparat znany lepiej pod jego starą nazwą, jaką był Esperal (stąd wszywkę alkoholową często określa się po prostu esperalem). Lek ten wywołuje awersję do alkoholu, co osobie uzależnionej wydatnie ułatwia podjęcie walki z nałogiem. Alkoholizm jest jednak przede wszystkim chorobą duszy, a nie ciała – odbiera wolność stanowienia o swoim życiu. Dlatego chorzy najczęściej nie są w stanie regularnie zażywać preparatu, który powstrzymywałby ich od picia. Wszywka to dla alkoholika pewniejsze rozwiązanie. W swoim gabinecie wykonuję bezpieczny i bezbolesny (w miejscowym znieczuleniu) zabieg, podczas którego odpowiednią dawkę Disulfiramu umieszczam głęboko pod skórą Pacjenta. Dzięki temu lek uwalnia się do krwioobiegu stopniowo przez wiele miesięcy, a chory nie musi sam przestrzegać jego zażywania.

Wszywka alkoholowa Grodzisk Wielkopolski, zabieg wszycia Esperalu dla osób uzależnionych od alkoholu

Czy Disulfiram leczy z alkoholizmu?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na wyżej postawione pytanie. Przez lata swojej praktyki zawodowej pomogłem pokonać nałóg setkom Pacjentów. Niektórym świadomość, że picie alkoholu po zaszyciu jest śmiertelnie niebezpieczne, w zupełności wystarcza, by żyć w trzeźwości. Dzięki abstynencji byli w stanie przejąć utraconą kontrolę nad swoim życiem i uporządkować je zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Najczęściej jednak zabieg wszycia Esperalu to dopiero pierwszy krok w walce z chorobą. Jej najważniejszą częścią jest psychoterapia i praca nad problemami, których rozwiązania nie udało się znaleźć na dnie kieliszka. Disulfiram także ich nie rozwiązuje, ale pozwala odzyskać wolę i dobre samopoczucie – rzeczy, bez których nie można naprawić swojej rzeczywistości, odbudować relacji z bliskimi, odnosić sukcesów w pracy ani realizować swoich pasji. Właśnie stawiasz ten pierwszy krok – lub pomagasz w tym komuś Ci drogiemu. Zapraszam do kontaktu!

Masz dość? Pragniesz rzucić nałóg alkoholowy?
Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia?


Zapraszam do kontaktu! Jestem, by Tobie pomóc.

+48 784 441 285