Zerwij z nałogiem już dziś!
Zadzwoń: +48 784 441 285

dr Krzysztof Ratajczak wykonujący zabieg wszycia wszywki alkoholowej

Wszywki alkoholowe Poznań i okolice – kompleksowe podejście do leczenia uzależnienia

Nazywam się Krzysztof Ratajczak, jestem lekarzem specjalizującym się w prowadzeniu terapii uzależnień, ortopedii i traumatologii narządów ruchu. Ukończyłem Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji chirurgicznej, na co dzień pracuję jako chirurg na oddziale alloplastyki stawów biodrowych i kolanowych w Ortopedyczno – Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. Wiktora Degi w Poznaniu oraz w lecznictwie ambulatoryjnym.

Efektywnie rozwijam swoje umiejętności oraz doświadczenie w zakresie leczenia chirurgicznego, zarówno zachowawczego, jak i operacyjnego. Konsekwentnie poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w konferencjach, zjazdach i szkoleniach.

Swoją praktykę leczenia uzależnienia od alkoholu rozpocząłem w 2016 roku. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala mi na przyjęcie odpowiedniego podejścia, dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego chorego, co czyni proces leczenia bardziej skutecznym. Wszywka alkoholowa to specjalistyczny gabinet lekarski w Puszczykowie koło Poznania, w którym wielu pacjentom udało się zerwać z nałogiem. Swoją pracę traktuję z ogromną powagą. Mam świadomość tego, jak ogromne piętno dla chorego i jego najbliższych stanowi zmaganie się z chorobą alkoholową oraz jak kluczowe znaczenie dla procesu wyzdrowienia ma wybór odpowiednich form leczenia. Filarem podejmowanych przeze mnie działań jest zbudowanie takiej relacji pomiędzy pacjentem a lekarzem, która oparta będzie na pełnym zaufaniu, szczerości i poczuciu bezpieczeństwa. Pomoc w leczeniu choroby alkoholowej stała się dla mnie jednym z najważniejszych działań w praktyce medycznej – jest to zarazem ogromne wyzwanie, jak i najbardziej gratyfikująca praca, dzięki której mam szansę wspomóc pacjenta w osiągnięciu sukcesu w walce o nowe życie.Wszywka alkoholowa - gdzie zrobić zabieg w Poznaniu i okolicach

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą implantacji Esperalu, którą wykonuję swoim gabinecie medycznym. Po konsultacji, pod moim czujnym okiem, zostanie Państwu założona wszywka alkoholowa. Poznań i okolice to obszar, z którego z łatwością można dotrzeć do zlokalizowanego w Puszczykowie gabinetu.

Moją misją jest troska o Państwa zdrowie i zapewnienie najwyższego komfortu podczas każdej wizyty. Gwarancją satysfakcji pacjentów korzystających z opieki gabinetu jest moje doświadczenie i wiedza oraz dbałość o zachowanie najwyższych standardów jakości w procesie leczenia uzależnienia od alkoholu.


Wszywka alkoholowa Poznań - opinie pacjentów

Jeśli są Państwo zainteresowani poddaniem się zabiegowi implantacji wszywki alkoholowej w moim gabinecie zabiegowym i chcieliby Państwo poznać zdanie pacjentów, którzy skorzystali już z mojej pomocy lekarskiej, serdecznie zapraszam do zapoznania się z opiniami umieszczonymi za pośrednictwem platformy Znany Lekarz. Wypowiedzi, które zamieszczają tam moi pacjenci, są w pełni anonimowe i niezależne, więc z pewnością pomogą Państwu podjąć decyzję dotyczącą rozpoczęcia leczenia nałogu alkoholowego za pomocą wszycia Esperalu.

Jeśli decydujesz się na jedną z form wsparcia walki z nałogiem, którą jest wszywka, skontaktuj się ze mną już teraz i pozwól sobie wygrać z uzależnieniem! Odwiedź mój gabinet w Puszczykowie (łatwy dojazd z lokalizacji takich jak m.in. Poznań, Mosina, Luboń, Wiry).


Masz pytania? Zadzwoń: +48 784 441 285


Masz dość? Pragniesz rzucić nałóg alkoholowy?
Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia?


Zapraszam do kontaktu! Jestem, by Tobie pomóc.

+48 784 441 285

Gabinet Puszczykowo k/Poznania

Zabieg wszycia Disulfiramu wykonywany jest w sterylnych i komfortowych warunkach w gabinecie lekarskim w Puszczykowie koło Poznania przy ul. Reymonta 14.
Każdy Pacjent otoczony zostanie fachową opieką. Zapewniam całkowitą dyskrecję oraz najwyższy poziom świadczonych usług medycznych.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 784 441 285


Wszywka alkoholowa Poznań i okolice - oferujemy zabieg wszycia Disulfiramu (Esperalu) dla uzależnionych od alkoholu
Doktor przygotowujący się do zabiegu wszywki alkoholowej w Poznaniu