Zerwij z nałogiem już dziś!
Zadzwoń: +48 784 441 285

Gabinet Puszczykowo k/Poznania

Zabieg wszycia Disulfiramu wykonywany jest w sterylnych i komfortowych warunkach w gabinecie lekarskim w Puszczykowie koło Poznania przy ul. Reymonta 14.
Każdy Pacjent otoczony zostanie fachową opieką. Zapewniam całkowitą dyskrecję oraz najwyższy poziom świadczonych usług medycznych.


Jak umówić wizytę

Aby umówić termin wizyty w gabinecie medycznym Wszywka Alkoholowa Puszczykowo, należy wcześniej dokonać rezerwacji telefonicznej lub on-line za pomocą platformy Znany lekarz. Korzystając z portalu, mają Państwo dostęp do kalendarza, w którym widoczne są wolne terminy wizyt – zapewnia to możliwość szybkiej rejestracji w dogodnym dla pacjenta czasie.


Leczenie alkoholizmu Poznań i Wielkopolska – konsultacje on-line

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo oraz mając na uwadze wszelkie środki ostrożności, oferujemy Państwu możliwość umówienia wizyt w formie konsultacji on-line. Umożliwia to odbycie konsultacji przed zabiegiem bez konieczności wychodzenia z domu. Teleporady zwiększają poczucie komfortu psychicznego pacjentów, gdyż otoczenie własnego domu ułatwia przełamanie się i rozmowę o niezwykle osobistym dla chorego problemie, jakim jest uzależnienie od alkoholu. Dzięki temu pacjent umacnia się w przekonaniu i wierze o sukcesie procesu leczenia.


W jaki sposób odwołać wizytę

Jeśli nie mogą Państwo pojawić się na umówionej wcześniej wizycie w gabinecie medycznym w Puszczykowie lub zmieniła się Państwa dostępność podczas zarezerwowanej konsultacji on-line, prosimy o informację na podany kontakt telefoniczny lub odwołanie za pośrednictwem platformy internetowej Znany Lekarz.pl. Jeśli dokonywali Państwo rejestracji poprzez portal Znany Lekarz, kalendarz wolnych terminów jest stale dla Państwa dostępny, dzięki czemu można w łatwy i szybki sposób zmienić czas i datę na dogodną dla siebie.


Jak odpowiednio przygotować się do wizyty

W celu zapewnienia pełnego komfortu pacjenta, możliwego zminimalizowania poziomu stresu i uniknięcia jakichkolwiek powikłań po zabiegu, chory przed każdą wizytą powinien się do niej odpowiednio przygotować. Po odpowiednim wywiadzie może zostać wykonane zaszycie alkoholowe, W moim gabinecie w Puszczykowie koło Poznania dbam o właściwe przygotowanie się do wykonania zabiegu, które zapewni pacjentowi najlepszą opiekę dostosowaną specjalnie do jego potrzeb.

Przed wizytą, na której odbędzie się zabieg, należy pamiętać aby:

  • Przygotować listę leków, które są obecnie przyjmowane (jest to szczególnie istotne w przypadku, gdy któryś ze środków ma w swoim składzie alkohol – wtedy może on wchodzić reakcję z implementowanym Esperalem).
  • Nie obawiać się zadawania pytań – pomocne będzie stworzenie listy swoich wątpliwości i kwestii, które wymagają dokładnego omówienia. Objaśnienie wszelkich niepewności i pełne zrozumienie procedury zabiegowej przez pacjenta jest dla mnie jedną z kluczowych wartości, która przekłada się również na dalszy proces leczenia.
  • Wziąć ze sobą potrzebną dokumentacje medyczną, która zawiera karty informacyjne, wyniki badań i opinie lekarskie oraz pozostałe dokumenty mające znaczenie dla zabiegu zaszycia.
  • Zabrać ze sobą dokument tożsamości.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 784 441 285


img

Masz dość? Pragniesz rzucić nałóg alkoholowy?
Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia?


Zapraszam do kontaktu! Jestem, by Tobie pomóc.

+48 784 441 285

Kontakt - Wszywka Alkoholowa Poznań


Tel. +48 784 441 285 - szybko i dyskretnie!
ul. Reymonta 14, 62-040 Puszczykowo
Telefon czynny całą dobę, 7 dni w tygodniu.


Umów wizytę online


* pola wymagane