Zerwij z nałogiem już dziś!
Zadzwoń: +48 784 441 285

Wszywka alkoholowa esperal i disulfiram zastrzyk - Cena

 • Nazwa usługi
  Cena
 • Konsultacja przed zabiegiem
  200 PLN
 • Wszywka alkoholowa - minimalna dawka leku, szwy wchłanialne, antybiotyk
  500 PLN
 • Implantacja Disulfiramu (wszywka) - 8-10 tabletek, szwy wchłanialne, antybiotyk
  1000 PLN
 • Istnieje możliwość przyjścia z własnym lekiem - cena zabiegu zostanie obniżona o 200 PLN
 • Deimplantacja Disulfiramu - przerwanie leczenia
  1000 PLN
 • Kontrola po zabiegu
  GRATIS

Cena wszywki alkoholowej w Poznaniu - czy koszt zabiegu jest warty jego wykonania

Alkoholizm, jako choroba, która niszczy życie nie tylko samej osoby uzależnionej, ale również jej rodziny i najbliższego otoczenia, jest niezaprzeczalnie jednoznacznym powodem do podjęcia każdej możliwej próby jego wyleczenia. Początkowo chory może odnosić wrażenie, że rezygnuje z pewnej przyjemności, której koszty wydają się stosunkowo niższe niż cena samego zabiegu. Jednak już po dokonaniu przeliczenia choćby miesięcznych kosztów związanych z zakupem alkoholowych trunków, szybko staje się oczywiste, z jak dużą oszczędnością związana jest decyzja o implantacji wszywki alkoholowej. A przecież to jedynie czysto materialny skutek zabiegu. Najważniejszą korzyścią jest zwiększenie skuteczności pozostałych metod leczenia, zyskanie kontroli nad samym sobą i możliwość powrotu do życia społecznego.

Odtrucie alkoholowe - cena

Jeśli niepewność lub obawa przed poddaniem się zabiegowi zaszycia wciąż nie pozwala na podjęcie decyzji o skorzystaniu z tej formy leczenia, doskonałą możliwością na omówienie wszelkich niejasności i wątpliwości są konsultacje przed zabiegiem. Zapewniają one możliwość indywidualnego podejścia do pacjenta, jego osobistej sytuacji, określonych potrzeb i oczekiwań względem tej metody leczenia.

Chociaż w ramach hasła „Esperal cena Poznań” można odnaleźć w wiele tanich usług zaszycia, warto pamiętać, że jedynie w ramach określonego kosztu zabiegu, mam szansę zapewnić najwyższy standard usług medycznych.

Zaszycie alkoholowe Poznań - cena usługi

Wszywka alkoholowa cena Poznań to gwarancja specjalistycznej opieki, komfortowych warunków i profesjonalnego podejścia do każdego pacjenta. W trosce o zapewnienie najbardziej kompleksowej pomocy na każdym z etapów tej formy leczenia, pacjent otrzymuje możliwość odbycia bezpłatnej kontroli po zabiegowej. Dzięki temu chory może mieć pewność, że leczenie przebiega poprawnie, a także otrzymuje kolejny bodziec, który motywuje go do dalszej wstrzemięźliwości.

Masz dość? Pragniesz rzucić nałóg alkoholowy?
Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia?


Zapraszam do kontaktu! Jestem, by Tobie pomóc.

+48 784 441 285