Zerwij z nałogiem już dziś!
Zadzwoń: +48 784 441 285

Cena usługi

 • Nazwa usługi
  Cena
 • Konsultacja przed zabiegiem
  200 PLN
 • Implantacja Disulfiramu (wszywka) szwy niewchłanialne + antybiotyk
  (usunięcie szwów w cenie)
  600 PLN
 • Implantacja Disulfiramu (wszywka) szwy wchłanialne + antybiotyk
  650 PLN
 • Istnieje możliwość przyjścia z własnym lekiem, w przeciwnym razie do ceny zabiegu zostanie doliczona cena leku
  250 PLN
 • Kontrola po zabiegu
  GRATIS

Wszywki alkoholowe cena Poznań - czy koszt zabiegu jest warty jego wykonania

Alkoholizm, jako choroba, która niszczy życie nie tylko samej osoby uzależnionej, ale również jej rodziny i najbliższego otoczenia, jest niezaprzeczalnie jednoznacznym powodem do podjęcia każdej możliwej próby jego wyleczenia. Początkowo chory może odnosić wrażenie, że rezygnuje z pewnej przyjemności, której koszty wydają się stosunkowo niższe niż cena samego zabiegu. Jednak już po dokonaniu przeliczenia choćby miesięcznych kosztów związanych z zakupem alkoholowych trunków, szybko staje się oczywiste, z jak dużą oszczędnością związana jest decyzja o implantacji wszywki alkoholowej. A przecież to jedynie czysto materialny skutek zabiegu. Najważniejszą korzyścią jest zwiększenie skuteczności pozostałych metod leczenia, zyskanie kontroli nad samym sobą i możliwość powrotu do życia społecznego.

Wszywki alkoholowe Poznań - cena

Jeśli niepewność lub obawa przed poddaniem się zabiegowi zaszycia wciąż nie pozwala na podjęcie decyzji o skorzystaniu z tej formy leczenia, doskonałą możliwością na omówienie wszelkich niejasności i wątpliwości są konsultacje przed zabiegiem. Zapewniają one możliwość indywidualnego podejścia do pacjenta, jego osobistej sytuacji, określonych potrzeb i oczekiwań względem tej metody leczenia.

Chociaż w ramach hasła „Esperal cena Poznań” można odnaleźć w wiele tanich usług zaszycia, warto pamiętać, że jedynie w ramach określonego kosztu zabiegu, mam szansę zapewnić najwyższy standard usług medycznych.

Zaszycie alkoholowe Poznań cena

Wszywka alkoholowa cena Poznań to gwarancja specjalistycznej opieki, komfortowych warunków i profesjonalnego podejścia do każdego pacjenta. W trosce o zapewnienie najbardziej kompleksowej pomocy na każdym z etapów tej formy leczenia, pacjent otrzymuje możliwość odbycia bezpłatnej kontroli po zabiegowej. Dzięki temu chory może mieć pewność, że leczenie przebiega poprawnie, a także otrzymuje kolejny bodziec, który motywuje go do dalszej wstrzemięźliwości.

Masz dość? Pragniesz rzucić nałóg alkoholowy?
Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia?


Zapraszam do kontaktu! Jestem, by Tobie pomóc.

+48 784 441 285